Kim Jestem

Jestem facetem ze Śląska, który nie boi się rzeczywistości. Nie jestem podatny na środowisko. To JA je tworzę. Jestem młodym przedsiębiorcą, człowiekiem z IT, skoczkiem spadochronowym i osobą niepełnosprawną, której osiągnięcia są połączeniem marzeń i determinacji. Przypadek dla mnie nie istnieje, a szczęście, które znam, to te, które jest efektem mojej ciężkiej pracy.

Na co dzień projektant – pasjonat, człowiek orkiestra, który potrafi okiełznać nawet najbardziej wymagający projekt od fazy koncepcyjnej, po prototypowanie i wireframeming, stworzenie szaty graficznej wraz z brandingiem, aż po zakodowanie projektu do warstwy wizualnej.

Ostatnie 12 lat spędziłem w branży IT, na co dzień współpracujac z czołowymi software house’ami, w których zajmowałem się projektowaniem stron, sklepów oraz aplikacji internetowych i mobilnych dla międzynarodowych klientów czy start-upów.

Od 4 czerwca 2018 jestem freelancerem działającym na własny rachunek..

Założyłem bloga aby móc dokumentować swoje działania i jednocześnie dzielić się z Tobą swoją wiedzą, refleksjami i pomysłami z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej czy mojej pracy w IT.

Jak pewnie zauważyłeś, jestem osobą z niepełnosprawnością (szczęście w nieszczęście, że tylko fizyczną, a nie umysłową – wtedy byłaby jazda). Choć muszę przyznać, że gdy postanowiłem w 2014 roku zacząć skakać ze spadochronem, to pojawiły się podejrzenia co do mojego stanu psychicznego.